Yantra Księżyca. Ukojenie

 

Odżywienie i ukojenie po burzliwym czasie. Intuicja, sny i natchnienie.

Kamień Planety: Perła
Archetyp: Matka

Mantra Planety: Om Czam Czandraya Namaha
Posłuchaj tej mantry poniżej* 

Ta yantra przynosi ukojenie po emocjonującym czasie, jak chłodna dłoń położona na rozgorączkowane czoło. Zachęca do zanurkowania w głąb, w poszukiwaniu nowych wizji, snów i przeczuć… Otwiera na świat intuicji, moc widzenia w ciemnościach. To yantra dobra na przejście pomiędzy etapami życia, np. po zakończeniu związku.

Jeśli przyciąga Cię ta yantra…

możesz być wyczerpany i to najwyższy czas, żeby zatroszczyć się o siebie. Nakarm się
zdrowym jedzeniem, pozwól sobie na dodatkowy sen, spędź trochę czasu w pobliżu wody. Jest prawdopodobne, że jakaś niecodzienna inspiracja chce teraz na Ciebie spłynąć. Wtedy poluzuj trochę gorset racjonalizmu i ułatw zadanie Muzom! Czytaj mity i baśnie, zapisuj swoje sny, daj się prowadzić intuicji. 

 

 

 

Jak powstał ten obraz?

Obraz namalowałam przez na zamówienie, na desce lipowej 40×40 cm. W kredowym gruncie, którym ją pokryłam, wyrzeźbiłam dekoracyjne ornamenty, zrobiłam też zdobienia wypukła (tzw pastiglia), przez co obraz jest trójwymiarowy. 

Pokryłam je płatkami  prawdziwego złota i palladu, czyli szlachetnego metalu w srebrnym kolorze. Dodałam też okrągłe wstawki z naturalnej masy perłowej, które symbolizują poszczególne fazy księżyca, dzięki czemu obraz opalizuje delikatnymi, pastelowymi odcieniami.

Ten obraz jest sprzedany, ale jeśli chcesz zamówić podobny dla siebie, napisz do mnie: kontakt@paularozanska.com

 

 

*Mantrę Księżyca zaśpiewała i nagrała Barbara Ciemięga.

Czym są yantry?

To starożytne wedyjskie symbole, wywodzące się z okresu ok. 1000 r. p.n.e. Tradycyjnie są tworzone jako talizmany, które mogą zasilać nas konkretną energią. Ich kształty i kolory harmonizują ciało i umysł. Ponieważ odwołują się do planetarnych archetypów mogą służyć jako narzędzie samopoznania.

Powiązane przedmioty mocy…