Yantra Jowisza (Brihaspati Yantra)

Ekspansja, nauczanie, hojność.

Kamień Planety: Żółty Szafir
Archetyp: Nauczyciel

Mantra Planety: Om Brim Brihaspataye Namaha
Posłuchaj tej mantry poniżej*

 

  • Jantra Jowisza

Yantra Jowisza przynosi energię ekspansji i dobrobytu, pełni lata i wewnętrznej dojrzałości. Pomaga zwiększyć energetyczną pojemność na nowych ludzi i nową odpowiedzialność w życiu. Ta  yantra idealnie wspiera przyszłych i obecnych nauczycieli i liderów.

Jeśli przyciąga Cię ta yantra…

najprawdopodobniej jesteś u progu nowej odpowiedzialności i możliwości poszerzenia swojego wpływu na innych. Być może coś powstrzymuje Cię przed pełną ekspansją i rozmachem. Może dręczy Cię „syndrom oszusta”- wewnętrzne poczucie, że wciąż nie jesteś dość dobry i doświadczony, by uważać się za eksperta w jakiejś dziedzinie?

Yantra Jowisza zachęca do hojności w dzieleniu się swoją wiedzą i umiejętnościami i zapowiada przejście na nowy poziom dojrzałości. Przekaż komuś swoją wiedzę i doświadczenie: w pracy, w domu, ramach wolontariatu albo warsztatów. Możesz też wesprzeć fundację charytatywną, która zajmuje się edukacją.

*Mantrę zaśpiewała Barbara Ciemięga.

 

Jak powstał ten obraz

Yantrę Jowisza namalowałam na małej deseczce 15×15 cm farbą temperową. Tło pokryłam płatkami złota. Była to moja pierwsza yantra malowana tą techniką. Obraz jest sprzedany, ale możesz zamówić dla siebie podobny w tym niewielkim formacie, napisz do mnie : kontakt@paularozanska.com.

Powiązane przedmioty mocy…

Czym są yantry?

To starożytne wedyjskie symbole, wywodzące się z okresu ok. 1000 r. p.n.e. Tradycyjnie są tworzone jako talizmany, które mogą zasilać nas konkretną energią. Ich kształty i kolory harmonizują ciało i umysł. Ponieważ odwołują się do archetypów, mogą służyć jako narzędzie samopoznania.