Yantra Słońca. Promienność

Promienność, obfitość i charyzma.

Kamień Planety: Rubin
Archetyp: Król/Królowa

Mantra Planety: Om Sum Suryaya Namaha
Posłuchaj tej mantry poniżej*

  • Yantra Słońca, Surya Yantra, złocona wzór

Słońce (w sanskrycie Surya) to symbol boskości i świadomości a jednocześnie bardzo przyziemnej obfitości wszelkich zasobów. To yantra radości życia, witalności, sukcesu i charyzmy. Rozpuszcza nieśmiałość, pomaga wyjść z poczekalni życia.

Jeśli przyciąga Cię ta yantra…

to może być znak, że jesteś gotowy poczuć się Królem/Królową swojego życia i wziąć odpowiedzialność za szczęście i dobrobyt swojego królestwa. Pora odsłonić swój blask i dzielić się obfitością swoich darów, talentów i zasobów. Pokaż się światu, promieniej!

 

Jak powstawał ten obraz

Ten obraz jest namalowany na bawełnianym papierze w formacie 50×50 cm. Taki papier ma wysoką gramaturę i jest odporny na starzenie.  Użyłam farb gwaszowych, które sama przygotowałam według starej receptury. Zastosowałam też 24- karatowe złoto muszelkowe i pallad (srebrny metal). Złoto muszelkowe to płatki czystego złota utarte ręcznie do formy tuszu, którym da się malować.

Jest jeszcze na sprzedaż, więc jeśli jesteś zainteresowany, wyślij mi maila na kontakt@paularozanska.com. Prześlę Ci więcej szczegółów i cenę 🙂

Czym są yantry?

To starożytne wedyjskie symbole, wywodzące się z okresu ok. 1000 r. p.n.e. Tradycyjnie są tworzone jako talizmany, które mogą zasilać nas konkretną energią. Ich kształty i kolory harmonizują ciało i umysł. Ponieważ odwołują się do planetarnych archetypów mogą służyć jako narzędzie samopoznania.

* Mantry zaśpiewała i nagrała Barbara Ciemięga.

Powiązane przedmioty mocy…